Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Piątek, 8 Lipiec 2022, 16:11

Udział Trzecioklasistów w I Miejskich Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia organizowanych przez Zespół Placówek Oświatowych nr 3  w Działdowie

Dnia 13 maja br. przedstawiciele klas trzecich naszej szkoły: Lena Wilk (3a), Julian Szczygłowski (3b) oraz Zofia Samsel i Karol Żuralski (3c) godnie reprezentowali Szkołę Podstawową nr 2 w Działdowie w I Miejskich Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia organizowanych przez Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Działdowie.

Uczniowie w serdecznej atmosferze Mistrzostw wykazali się umiejętnością liczenia – tabliczki mnożenia w różnorodnych konkurencjach – grach za pomocą Kart Grabowskiego. Były to m. in.: Wywiad, Bingo, Prymus, Sokole oko, Błyskawica,  Królowa skakanki (dziewczęta), Piłkarz matematyk (chłopcy) oraz Krzyżak (drużynowo).

Wielką radością dla naszej reprezentacji było zajęcie I miejsca drużynowo w grze „Krzyżak”. Nasza zwycięska grupa osiągnęła ten wspaniały wynik dzięki umiejętnemu i precyzyjnemu liczeniu, kreatywnemu myśleniu oraz efektywnej i zgranej współpracy zespołowej.

Zwycięzcom gratulujemy!

Album zdjęć z Mistrzostw:

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ