Szanowni Państwo!
Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie ZPO nr 2 w Działdowie

Życzymy, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Aby wszyscy mogli zrealizować swoje plany i po prostu odpocząć.
By te wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń, a w czasie wolnym od pracy i obowiązków towarzyszyły zawsze słoneczne i piękne dni.

Z wakacyjnym pozdrowieniem

Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

Zgłoszenia do szkoły podstawowej będącej szkołą obwodową zgodnie z miejscem zamieszkania będzie można dokonać za pośrednictwem systemów teleinformatycznych od dnia 1 marca 2022 r. na stronie internetowej:
REKRUTACJA 2022/2023
Zapraszamy do zapoznania sie z ważnymi informacjami dotyczącymi naboru do Naszej Szkoły na rok szkolny 2022/2023.

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

Poniedziałek, 6 Grudzień 2021, 20:23
UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literacko-plastycznym
List do Świętego Mikołaja
Konkurs skierowany jest do uczniów klas II i III naszej szkoły.
Organizatorzy pani Małgorzata Lewandowska i pani Anna Zybert

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ