Właśnie rozpoczęły się ferie zimowe. Będą one trwały w tym roku  od 24 stycznia do 6 lutego. Dla wielu osób, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży jest to okazja do aktywnego relaksu oraz wyjazdów. Jednak ten czas niesie ze sobą też wiele zagrożeń. Jak ich uniknąć i bezpiecznie spędzić wolny, zimowy czas?  Najważniejsze zasady znajdziecie w Poradniku obok.
Również przydatne będą strony:

Pobierz Plik Pdf :

Poradnik bezpiecznego wypoczynku 2022

Zapraszamy do skorzystania i zapoznania sie z Poradnikiem Bezpiecznego Wypoczynku:
Korzystając z uroków zimy pamiętajmy, że bezpieczne zabawy i różne aktywności dzieci na świeżym powietrzu powinny iść w parze z towarzyszeniem dzieciom dorosłych opiekunów. Najlepsze do zabaw na powietrzu są specjalnie wyznaczone do tego miejsca i obiekty.
Udanych i bezpiecznych ferii zimowych 2021/2022

Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych nr 2

Informator Microsoft 365 dla uczniów i rodziców

Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020

W ramach działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów, oddziałanie 2.2.1 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe, Nasza szkoła na początku bieżącego roku złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Innowacyjnie i fantazyjnie”. W konkursie uzyskaliśmy 118,5 punktów tym samym zajmując 11 miejsce na 176 projektów oraz otrzymując dofinansowanie na projekt o wartości 425 302,52 zł z czego wkład z Unii Europejskiej stanowi 361 507,14 zł...więcej

środa, 10 Listopad 2021, 17:00

Jak co roku Nasza szkoła brała udział w akcji "Szkoła do hymnu!". Uczniowie wraz z nauczycielami o godzinie 11:11 śpiewali hymn narodowy. Ze względu na sytuację pandemiczną  odbyło się to w mniejszym gronie w klasach, gdzie uczniowie mogli zobaczyć przygotowaną prezentację i śpiewać Nasz hymn narodowy.

Również starsi uczniowie wykonali gazetkę aby upamietnić drogę do niepodległości naszego kraju - więcej w galerii szkolnej.

WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE TUTAJ